
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 680 pF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Voltage Rating | 50 V |
| Tolerance | 5 % |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Thickness | 0.55 mm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 5500
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05510
Ext.Price$0.05510
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05510 | $0.05510 |
| 10 | $0.02755 | $0.27550 |
| 50 | $0.02484 | $1.24200 |
| 100 | $0.02239 | $2.23900 |
| 500 | $0.02018 | $10.09000 |
| 1000 | $0.01819 | $18.19000 |
| 3000 | $0.01640 | $49.20000 |
| 5000 | $0.01478 | $73.90000 |
| 10000 | $0.01333 | $133.30000 |
